Богородчанці ознайомилися з роботою органів влади Кіровоградщини – БОГОРОДЧАНИ СЬОГОДНІ

Богородчанці ознайомилися з роботою органів влади Кіровоградщини

На запрошення керівництва Маловисківського району делегація Богородчанського району на чолі з головою райдержадміністрації Франком Єжаком та головою районної ради Михайлом Головчуком з робочим візитом перебуває у Кіровоградській області. До складу делегації входять представники райради та райдержадміністрації, селищних і сільських рад, аграрного бізнесу району, про це пише сайт БОГОРОДЧАНИ СЬОГОДНІ з посиланням на Івано-Франківську ОДА.
Протягом першого дня візиту члени делегації ознайомилися з роботою Смолінської селищної ради, сіл Нововознесенка та Якимівка.

Знайомство з селом Смоліно розпочалося із відвідування підприємства «ПРАТ Полтавське ХПП. Смолінська дільниця». Підприємство надає послуги по сушці і зберігання зернових і технічних культур. Виробничі потужності підприємства для одночасної сушки і зберігання – 62 тис тонн сировини. Підприємство співпрацює з районною і селищною радами у напрямку реалізації соціальних проектів.

Далі господарі представили дитячий садок «Ромашка», у якому виховуються 234 дитини та навчально-виховне об’єднання з чисельністю 346 учнів. Для прикарпатських гостей учні підготували чудову програму художньої самодіяльності.

Після оглядин села Смоліна робота продовжилася у селах Нововознесенка і Якимівка. Ці села знаходяться поряд, з чисельністю населення 563 і 558 чоловік. В Якимівці діє НВК, в якому і навчаються діти з вищезазначених сіл. В минулому році при спільному фінансуванні сільських і районної рад проведено капітальний ремонт приміщення дошкільної групи НВК загальною вартістю 2 млн грн.

Цікавим фактом є те, що, незважаючи на таку малу чисельність населення, ці села є самодостатніми. Основна стаття доходу – кошти від оренди земель і водоймищ великими агропідприємствами.

Джерело:  БОГОРОДЧАНИ СЬОГОДНІ.

Leave a comment

Your email address will not be published.


*