Для дітей провели природничий круїз “Світ навколишній прекрасний” – БОГОРОДЧАНИ СЬОГОДНІ

Для дітей провели природничий круїз “Світ навколишній прекрасний”

Природа і людина тісно пов’язані. І якщо природа існувати може без людини, то людина без неї не може. Тому так важливо жити в гармонії з природою. Але, на жаль, люди намагаються підпорядкувати собі природи, стати її господарем, однак, це не виходить,  пише сайт Бурштин Сьогодні з посиланням на Бурштинську міську раду.

Природу треба берегти, адже це наш дім. Все необхідне для життєдіяльності дає нам природа. Якщо раніше вважалося, що природні багатства невичерпні, що вони у величезних кількостях, то зараз, стає ясно, що багато знаходиться в обмеженій кількості. Людина не може користуватися дарами природи постійно, так як вони можуть дуже скоро зникнути.

Завдання людини зберегти природу і примножити її багатства. Потрібно відповідально підходити до даного питання, оскільки ми повинні залишити після себе своїм нащадком багату, красиву і чисту планету.

Планета земля наш дім, вона єдина у своєму роді, така прекрасна і неповторна. Тому необхідно піклуватися про неї.

Отруюючи і знищуючи природу, людство в першу чергу знищує самого себе. Де ми будемо жити, що ми будемо їсти, якщо не буде природи? Саме тому працівники Бурштинської міської бібліотеки для дітей провели пртродничий круїз ” Світ навколишній прекрасний” з учнями групи продовженого дня ЗОШ № 1 ( вчител Пімошенко Л.П.) Діти активно включились у гру. Розгадували загадки про природу , а також згадали правила поводження з навколишнім світом.

Джерело: Бурштин Сьогодні.

Читайте также:
Самые безжалостные дети-убийцы в истории
Назван самый сексуальный холостяк Земли
57-летняя модель удивила своими формами
Как снять головную боль за несколько минут?
18-летняя модель продала свою невинность на аукционе за 2,3 миллиона евро

Leave a comment

Your email address will not be published.


*