На Долинщині перебуває польсько-німецька делегація – БОГОРОДЧАНИ СЬОГОДНІ

На Долинщині перебуває польсько-німецька делегація

Вчора за «круглим столом» відбулася зустріч-знайомство представників від Долинського району, Опольського повіту (Польща) та району Заальфельд-Рудольштадт (Німеччина), про це пише сайт Долина Сьогодні.

Зустрічали гостей голова районної державної адміністрації Юрій Мазур, голова районної ради Іван Данилів та міський голова Долини Володимир Гаразд.

Закордонним гостям демонстрували презентацію про Долинщину, розповідали про достатки району та досягнення наших краян. Гості радо спілкувалися з представниками галузі освіти, культури та медицини району, задавали питання та ділилися враженнями від поїздки в Україну.

«Перебуваючи у Долині, ми  встигли ознайомитись із багатьма культурними пам’ятками. Мені дуже подобається Долинщина як багатий культурний край, тому з радістю пізнаватиму її і надалі, – розповідає староста  району Заальфельд-Рудольштадт Марко Вольфрам.

Не приховує вражень і староста Опольський Генріх Ляква. Каже, що Долинщина імпонує йому як яскравий приклад соціального, економічного та культурного розвитку.

На завершення дружнього діалогу голова РДА Юрій Мазур для кращого порозуміння між німецьким і українським народами запропонував старості району Заальфельд-Рудольштадт (Німеччина) Марку Вольфраму проект угоди про співпрацю між районами. Очільник виконавчої влади району певен, що така угода стане добрим підґрунтям  партнерської співпраці  і дружніх стосунків.

Відділ прес-служби Івано-Франківської обласної державної адміністрації.

Джерело:  Долина Сьогодні .

Leave a comment

Your email address will not be published.


*