На місці обвалу фасаду коледжу у Коломиї працює робоча група – БОГОРОДЧАНИ СЬОГОДНІ

На місці обвалу фасаду коледжу у Коломиї працює робоча група

У Коломийському економіко-правничому коледжі Київського національного торговельно-економічного університету стався обвал фасаду 4-х поверхового приміщення, про це пише сайт КОЛОМИЯ СЬОГОДНІ.
З приводу цього, за дорученням голови обласної державної адміністрації Олега Гончарука, в ОДА була створена робоча група, до якої увійшли перший заступник голови облдержадміністрації Марія Савка, начальник управління з питань цивільного захисту ОДА Володимир Стебницький, представники інших профільних структурних підрозділів облдержадміністрації.

Посадовці вирушили на місце події та взяли участь у роботі міської комісії ТЕБ та НС, під час якої були прийняті відповідні управлінські рішення.

Зазначимо, що зі зруйнованої будівлі керівництвом коледжу було терміново та своєчасно евакуйовано студентів та виробничо-технічний персонал, що дало змогу унеможливити травмування людей. Задля цього за допомогою звукової сирени здійснено оповіщення тих, які перебували у коледжі.

На даний час доступ до місця події обмежено, рятувальники управління Державної служби з надзвичайних ситуацій в області проводять роботи щодо розбору завалів. Додамо, що рятувальники працюватимуть і вночі.

Наразі робоча група, створена керівництвом облдержадміністрації, і комісія продовжують свою роботу.

Відділ прес-служби Івано-Франківської обласної державної адміністрації.

Джерело:  КОЛОМИЯ СЬОГОДНІ.

Leave a comment

Your email address will not be published.


*