На Верховинщині відбувся фестиваль «Повір у себе, і в тебе повірять інші» – БОГОРОДЧАНИ СЬОГОДНІ

На Верховинщині відбувся фестиваль «Повір у себе, і в тебе повірять інші»

26 квітня у вільному просторі ДУМКА Верховинський районний центр соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді спільно з УМСА – Карпати, кожного року організовує та проводить фестиваль творчості дітей з особливими потребами «Повір у себе, і в тебе повірять інші», пише ВЕРХОВИНА СЬОГОДНІ з посиланням на Івано-Франківську ОДА.

Кожен учасник – це справжній герой сьогодення, це творча особистість. Його мета – привернути увагу до проблем хворих дітей, допомогти їм розвинути творчі здібності. В цьогорічному фестивалі, взяли участь воїни АТО, які проходять реабілітацію в рамках проекту  БФ «Міжнародного благодійного фонду «Творча Криївка»  а також  учасники 13 дітей  з обмеженими функціональними можливостями  віком від 6 до 15 років.

Свято розпочалося з  вітального слова  директора  центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді Ольги Соломійчук та з Божим благословенням до присутніх звернувся   отець Ігор Рибенчук.

В даному заході взяли участь діти з ЗОШ Верховинського району, а саме: Кривопільської ЗОШ І – ІІІ ст., Ільцівської ЗОШ І – ІІІ ст., Красницької ЗОШ І – ІІ ст., Верховинської ЗОШ І- ІІІ ст., Замагорівської ЗОШ І-ІІІст., Пробійнівської ЗОШ І- ІІ ст., Устеріківської ЗОШ І – ІІст. На виставку творчих робіт учасники представили чудові доробки, малюнки, проекти та продемонстрували свої таланти: декламування віршів, гра на скрипці, акторська майстерність .

А також діти малювали для воїнів АТО малюнки  на склі. Усі роботи були яскраві та дуже талановиті, наповнені світлом та надією на мирне майбутнє. Діти отримали дипломи від центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді,  подарунки та запрошення до святкового обіду.

Даний захід відбувся за допомогою  волонтерів, які взяли активну участь у святі та підтримали учасників.

Кращі роботи учасників, які виявили себе справжніми талантами та майстрами своєї справи, братимуть участь в ХYІІІ – му обласному фестивалі творчості дітей та молоді з функціональними обмеженнями «Повір у себе!»

Кожен учасник окрім цінних призів та подарунків, отримав гарний настрій та посмішку, яку їм дарували учасники концертної програми. Нелегкою є дорога творчості, але віра в себе допомогла  спалахнути нашим зірочкам подолати усі труднощі. І для того, щоб вони не погасли, маємо допомогти їм. Проявити у потрібну хвилину чуйність, співпереживання, уміння розділити як біль, так і радість.

 

Читайте также:

Самые безжалостные дети-убийцы в истории

Назван самый сексуальный холостяк Земли

57-летняя модель удивила своими формами

Как снять головную боль за несколько минут?

18-летняя модель продала свою невинность на аукционе за 2,3 миллиона евро

Leave a comment

Your email address will not be published.


*