Нещодавно говорили про стратегічні пріоритети розвитку освіти району – БОГОРОДЧАНИ СЬОГОДНІ

Нещодавно говорили про стратегічні пріоритети розвитку освіти району

Такою була тема районної конференції педагогічних працівників, що відбулася 28 серпня 2017 року на базі Ямницького навчально-виховного комплексу «Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів – дошкільний навчальний заклад» Тисменицької районної ради.
Повідомляє сайт ТИСМЕННИЦЯ СЬОГОДНІ посилаючись на сайт Тисменницької РДА.
Лейтмотивом цьогорічної серпневої конференції стало твердження Прем’єр-міністра України Володимира Гройсмана про те, що  «Реформа освіти – одна з фундаментальних змін, яка не може зачекати і яку треба розпочинати вже сьогодні, якщо хочемо отримати результати через 12 років».
З доповіддю на тему «Підсумки функціонування освітньої галузі у 2016-2017 навчальному році та пріоритетні шляхи розвитку освіти Тисмениччини у 2017-2018 навчальному році» виступила начальник відділу освіти Тисменицької районної державної адміністрації Світлана Шарабуряк.
Різноплановою була тематика виступів, що є актуальні для сучасної освіти, зокрема:
– «Особливості організації навчально-виховного процесу в початковій школі: пілотування Державного стандарту початкової загальної освіти» (доповідач –директор Ямницького НВК Наталія Винник);
– «Стан виховної роботи в закладах освіти Тисменицького району» (доповідач – методист районного методичного кабінету відділу освіти Марія Середюк);
– «Військово-патріотичне виховання у загальноосвітніх навчальних закладах району: стан та перспективи розвитку» (доповідач – головний спеціаліст відділу освіти Андрій Татарин);
– «Соціальні аспекти функціонування системи освіти на сучасному етапі» (доповідач – голова районної організації Профспілки працівників освіти і науки України Іван Когуч).
У роботі конференції взяли участь заступник голови районної державної адміністрації Степан Мандибур та заступник голови районної ради Ігор Федоришин, які привітали освітян з початком нового навчального року та запевнили їх у постійній підтримці сфери освіти керівництвом району, особливо у питанні належного соціального забезпечення педагогів та збереження існуючої мережі навчальних закладів.
По завершенні конференції представники навчальних закладів Тисмениччини отримали чудову можливість ознайомитися з підготовкою Ямницького НВК до нового навчального року. Слід відзначити, що саме Ямницький НВК став одним із 4-х навчальних закладів Прикарпаття, що стали пілотними у справі апробації Державного стандарту початкової загальної освіти. Якісні капітальні ремонти, нова мультимедійна техніка, фахове кадрове забезпечення сприятимуть створенню ефективного навчально-виховного процесу та впровадженню сучасних освітніх технологій.
З усіх питань конференції прийнято відповідні рекомендації, що їх використовуватимуть у своїй роботі керівники та працівники навчальних закладів району.

ТАКОЖ ПОЧИТАЙТЕ ІНШІ НАДЗВИЧАЙНО ЦІКАВІ МАТЕРІАЛИ

Самые ужасные эксперименты над людьми

В Колумбии заработал секс-курорт в формате “все включено”

Ученые приблизились к победе над смертельной болезнью

85-летняя модель “Больше еды люблю только секс!”

Девушку заставили похудеть почти на 100 килограмм

Выбран самый красивый мужчина в мире

Крупнейший секс-скандал в истории США

Почему мужчины не хотят встречаться с полными женщинами

Как снять головную боль за несколько минут?

Как заработать на “лайках” в Instagram

18-летняя модель продала свою невинность на аукционе за 2,3 миллиона евро

Самые безжалостные дети-убийцы в истории

“Это так ужасно”, – принц Чарльз о браке с принцессой Дианой

Как заработать миллион, весьма необычные способы

Росіянин змінив стать заради дружини-лесбіянки

Блогеры становятся опаснее ИГИЛа и Гитлера

Человек-синтол остался без «рук-базук»

Иранка сделала 50 пластических операций, чтобы выглядеть, как Анджелина Джоли, но что-то пошло не так (ФОТО)

Leave a comment

Your email address will not be published.


*