Прикарпатська делегація взяла участь у Днях повіту Марамуреш у сусідній Румунії – БОГОРОДЧАНИ СЬОГОДНІ

Прикарпатська делегація взяла участь у Днях повіту Марамуреш у сусідній Румунії

Представники Івано-Франківщини 19-22 травня презентували туристичний і культурний потенціал області на третіх «Днях повіту Марамуреш».

У рамках цього культурного заходу було започатковано нову ініціативу спрямовану на промоцію потенціалу регіону і це стало чудовою можливістю ознайомитися з повітом. Марамуреш, розташовуючись у віддаленому куточку Європейського Союзу, зміг зберегти свою унікальність поєднану у повній гармонії з мальовничими пейзажами, унікальними селами та їх давніми традиціями, пише ФРАНИК СЬОГОДНІ.

У вік новітніх технологій, де люди все менше уваги приділяють живому спілкуванню, цей захід був спрямований на те, щоб дати можливість насолодитися красою місцевого традиційного одягу, мистецтва танцю та пісні, і, що не менш важливо, місцевої кухні.

У традиційних днях повіту Марамуреш взяли участь представники місцевої влади, закладів культури всієї країни, які презентували найцінніші традиції краю. Івано-Франківську область на заході представляли: Богдана Фаштрига – директор музею етнографії та екології Карпатського краю, Ярослава Ткачук – директор національного музею народного мистецва Гуцульщини та Покуття імені Йосафата Кобринського, Мирослава Корнелюк – заступник начальника управління культури, національностей та релігій облдержадміністрації, Галина Холодова – головний спеціаліст відділу туризму та міжнародної технічної допомоги управління міжнародного співробітництва, євроінтеграції, туризму та інвестицій ОДА.

Учасники заходи взяли участь у параді національного костюму, відвідали музей жертв комунізму в м. Сігету-Мармацієй, Музей етнографії та народного мистецтва повіту Марамуреш, здійснили подорож вузькоколійкою по долині р. Васер, стали учасниками Весільного фестивалю тощо.

«Дні повіту Марамуреш» стали хорошою нагодою для популяризації туристичного та культурного потенціалу наших регіонів-партнерів.

Відділ прес-служби Івано-Франківської обласної державної адміністрації.

ДЖЕРЕЛО: ФРАНИК СЬОГОДНІ.

Leave a comment

Your email address will not be published.


*