Прикарпатські школярі спонукали водіїв дотримуватися правил дорожнього руху – БОГОРОДЧАНИ СЬОГОДНІ

Прикарпатські школярі спонукали водіїв дотримуватися правил дорожнього руху

Семикласники Марковецького навчально-виховного комплексу під наглядом та за підтримки працівників Тисменицького відділу поліції провели акцію, яка мала на меті ще раз привернути увагу водіїв автотранспорту до проблеми безпеки на дорозі, пише сайт Тисмениця Сьогодні з посиланням на ГУНП у Івано-Франківській області.

Місцем її проведення обрали кільцеву розв’язку на автодорозі державного значення Н-10 « Стрий-Чернівці», безпосередньо поруч з якою розташований навчальний заклад. Школярі завчасу готувалися до акції – повторили правила безпечної поведінки на дорозі, намалювали тематичні лозунги та виготовили прапорці кольорів світлофора.

Звукові сигнали та привітні посмішки водіїв, які проїжджали повз учасників акції, засвідчували, що така дитяча ініціатива їм до вподоби. Окремі навіть зупинялися, щоб подякувати школярам за небайдужість та активну участь у пропаганді профілактики дорожньо-транспортного травматизму.

Як зауважила вчитель навчального предмету «Основи здоров’я» Марковецького НВК Лариса Гавадзин, проведення такого заходу має кілька позитивних ефектів. Найперше, його учасники під час підготовки та проведення акції ще раз пригадали «дорожню грамоту». Безумовно, згодом цю «подію» вони обговорюватимуть з друзями та батьками, залучивши таким чином до цього процесу ще чималу кількість дорослих та юних учасників дорожнього руху. І, звичайно, профілактичний вплив на «цільову аудиторію» – водіїв, які стали свідками появи дітей з плакатами біля дороги. Вони, хочеться сподіватися, будуть відповідальнішими та дисциплінованішими за кермом.

Марковецькі школярі задоволені тим, що долучилися до такої важливої справи, як пропагування неухильного дотримання правил дорожньої безпеки. І навіть трохи горді, адже намагалися у доступний спосіб нагадати дорослим-водіям, що вони відповідальні за життя та здоров’я юних пішоходів, пасажирів та велосипедистів.

ТАКОЖ ПОЧИТАЙТЕ ІНШІ НАДЗВИЧАЙНО ЦІКАВІ МАТЕРІАЛИ

Самые ужасные эксперименты над людьми

В Колумбии заработал секс-курорт в формате “все включено”

Ученые приблизились к победе над смертельной болезнью

85-летняя модель “Больше еды люблю только секс!”

Девушку заставили похудеть почти на 100 килограмм

Выбран самый красивый мужчина в мире

Крупнейший секс-скандал в истории США

Почему мужчины не хотят встречаться с полными женщинами

Как снять головную боль за несколько минут?

Как заработать на “лайках” в Instagram

18-летняя модель продала свою невинность на аукционе за 2,3 миллиона евро

Самые безжалостные дети-убийцы в истории

“Это так ужасно”, – принц Чарльз о браке с принцессой Дианой

Как заработать миллион, весьма необычные способы

Росіянин змінив стать заради дружини-лесбіянки

Блогеры становятся опаснее ИГИЛа и Гитлера

Человек-синтол остался без «рук-базук»

Иранка сделала 50 пластических операций, чтобы выглядеть, как Анджелина Джоли, но что-то пошло не так (ФОТО)

Leave a comment

Your email address will not be published.


*