Рожнятівські рятувальники дбають про безпеку населення – БОГОРОДЧАНИ СЬОГОДНІ

Рожнятівські рятувальники дбають про безпеку населення

Безпека життєдіяльності людини – одне з основних завдань, яке стоїть перед суспільством. Державна служба України з надзвичайних ситуацій приділяє цьому питанню постійну увагу, особливо, коли це стосується попередження травмування та загибелі дітей, навчання їх правил безпечної поведінки, пише РОЖНЯТІВ СЬОГОДНІ з посиланням на Рожнятівську РДА.

Саме тому у навчальних закладах району проводяться Тижні знань з основ безпеки життєдіяльності. Це значно посилює ефективність навчання дітей таким двом схожим за своєю сутністю поняттям: правила безпеки – правила життя.
В рамках Тижнів знань з учнями та вихованцями закладів освіти рятувальники проводять «Уроки безпеки», ігри, конкурси, вікторини на тематику безпеки життєдіяльності, екскурсії до пожежно-рятувальних підрозділів, демонструють навчальні відеофільми, практично відпрацьовують евакуацію працівників та школярів з приміщень.

Крім правил пожежної безпеки, великий акцент рятувальники приділяють основним правилам безпечної поведінки вдома та на вулиці, зокрема під час літнього відпочинку на природі та біля води, під час збирання грибів та ягід, при виявленні підозрілих предметів.
До речі, при спілкуванні з дітьми неозброєним оком видно, з ким розмовляють на тему безпеки вдома батьки. Знання цих дітей набагато об’ємніші і впевненіші. Мами, татусі, дідусі, бабусі – усі, кому небайдужа безпека власної дитини, і хто прагне виховати її обережною, але впевненою у собі, здатною приймати рішення, знайдуть час на навчання. Навчаючи дитину, ви даєте їй знання не лише про те, як вести себе в конкретній ситуації найближчим часом, а й прищеплюєте «вакциною безпеки» на все життя. Заклавши основу безпеки в ніжному віці, ви зможете пожинати плоди десятки років, відчуваючи опору і захист в особі Вашої живої, здорової і навченої правилам безпеки дитини.

Читайте также:

Самые безжалостные дети-убийцы в истории

Назван самый сексуальный холостяк Земли

57-летняя модель удивила своими формами

Как снять головную боль за несколько минут?

18-летняя модель продала свою невинность на аукционе за 2,3 миллиона евро

Leave a comment

Your email address will not be published.


*