У Долині для діток з особливими потребами провели фестиваль «Повір у себе» – БОГОРОДЧАНИ СЬОГОДНІ

У Долині для діток з особливими потребами провели фестиваль «Повір у себе»

Такий захід для району уже став традиційним, оскільки це унікальна можливість для обдарованих дітей проявити свої здібності і таланти.
На цьогорічну фестивалі власні досягнення демонстрували вихованці Міжнародного благодійного фонду інвалідів “Надія Є” та Вигодського навчально – реабілітаційний центру. Своїми виступами їх підтримували учасники Долинського підліткового клубу «Прометей», про це пише сайт Долина Сьогодні.

Діти майстерно декламували вірші, виконували музичні та хореографічні композиції.

«Тішить, що організатори заходу поставили перед собою завдання сприяти творчому, духовному, інтелектуальному розвитку та популяризації творчості дітей з особливими потребами. Адже талант цим діткам даний Богом. Допомогти розкривати його – наша благородна справа», – відзначив присутній на заході заступник голови районної державної адміністрації Михайло Дидяк.

Привітала діток у їхній творчій світлиці начальник служби у справах дітей РДА Галина Багира. А наостанок начальник відділу районного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді, організатор заходу Наталія Яремій вручила учасникам фестивалю грамоти та подарунки.

У цей святковий день до малечі із пісенними дарунками завітав о. Вітольд Левицький.

Відділ прес-служби Івано-Франківської обласної державної адміністрації.

Джерело:  Долина Сьогодні .

Leave a comment

Your email address will not be published.


*