В Івано-Франківську намагаються врятувати старий пивзавод – БОГОРОДЧАНИ СЬОГОДНІ

В Івано-Франківську намагаються врятувати старий пивзавод

Депутати Івано-Франківської обласної ради виступили за збереження пам’ятки культурної спадщини національного значення – приміщення солодового цеху пивзаводу у Івано-Франківську.

Про це повідомив власкор IA ZIK, передає ФРАНИК NEWS.

Ініціював звернення депутат обласної ради, заступник голови постійної комісії з питань гуманітарної політики та свободи слова Сергій Адамович.

Відповідне звернення обласна рада скерувала до Міністерства культури України, ОДА, міського голови Івано-Франківська, прокуратури області, управління національної поліції та до управління державної архітектурно-будівельної інспекції в області.

«Станом на сьогодні будівельні роботи на об’єкті не забезпечені необхідною дозвільною документацією, частина будівлі солодового цеху пивзаводу розібрана, інша знаходиться в аварійному стані, знищена територія прилеглої ділянки, яка була невід’ємною частиною комплексу з характерним ландшафтом залишків фортифікаційних насипів, підземель тощо. Виходячи з того, що здійснення подальших будівельних робіт без належної дозвільної бази чи зволікання власника будівлі з реалізацією комплексу планомірних робіт щодо виведення її з аварійного стану та реставрації призведе до повного знищення об’єкта та втрати пам’ятки культурної спадщини національного значення, ми, депутати Івано-Франківської обласної ради звертаємося до Міністерства культури України із закликом вжити невідкладних заходів задля збереження пам’ятки», – йдеться у зверненні.

Підставами для цього стало невиконання власником пам’ятки зобов’язань, передбачених умовами охоронного договору. Він передбачає проведення поточного та капітального ремонтів, здійснення реставраційних робіт. Однак, попри приписи компетентних органів, умови договору не виконувалися, внаслідок чого відбувалося руйнування приміщення.

Окрім цього, депутати звернулися до ОДА, керівництва міста, правоохоронних і контролюючих органів щодо перевірки дотримання пам’яткоохоронного законодавства власником пам’ятки культурної спадщини національного значення та втілення заходів для її збереження.

ТАКОЖ ПОЧИТАЙТЕ ІНШІ НАДЗВИЧАЙНО ЦІКАВІ МАТЕРІАЛИ

Самые ужасные эксперименты над людьми

В Колумбии заработал секс-курорт в формате “все включено”

Ученые приблизились к победе над смертельной болезнью

85-летняя модель “Больше еды люблю только секс!”

Девушку заставили похудеть почти на 100 килограмм

Выбран самый красивый мужчина в мире

Крупнейший секс-скандал в истории США

Почему мужчины не хотят встречаться с полными женщинами

Как снять головную боль за несколько минут?

Как заработать на “лайках” в Instagram

18-летняя модель продала свою невинность на аукционе за 2,3 миллиона евро

Самые безжалостные дети-убийцы в истории

“Это так ужасно”, – принц Чарльз о браке с принцессой Дианой

Как заработать миллион, весьма необычные способы

Росіянин змінив стать заради дружини-лесбіянки

Блогеры становятся опаснее ИГИЛа и Гитлера

Человек-синтол остался без «рук-базук»

Иранка сделала 50 пластических операций, чтобы выглядеть, как Анджелина Джоли, но что-то пошло не так (ФОТО)

Leave a comment

Your email address will not be published.


*