В місті Снятин хочуть спорудити пам’ятник «Небесній сотні» – БОГОРОДЧАНИ СЬОГОДНІ

В місті Снятин хочуть спорудити пам’ятник «Небесній сотні»

в залі засідань Снятинської міської ради під керівництвом секретаря ради Марії Орищук відбулось засідання оргкомітету зі спорудження пам’ятника «Небесній сотні» в місті Снятин, пише СНЯТИН СЬОГОДНІ з посиланням на Снятинську міську раду.

В засіданні взяли участь заступники міського голови Віктор Кушик та Василь Анатійчук, начальник відділу містобудування, архітектури та містобудівного кадастру Снятинської РДА Максим Вінтонів, начальник відділу культури Снятинської РДА Богдан Юрчук, член виконавчого комітету, учасник революції Гідності на Майдані Михайло Григорчук, член виконавчого комітету Василь Спасюк, депутат ради, голова постійної комісії з питань будівництва, архітектури та охорони культурної спадщини Олег Сандуляк, член громадської ради при міському голові «Радник», учасник АТО Олександр Ляшкевич та завідуючий юридичним відділом міської ради Андрій Калівошко.

Члени оргкомітету висловили свої побажання та пропозиції щодо подальших дій по спорудженню пам’ятника. Присутні обговорили та визначились з терміном подачі проектів на конкурс. Протоколом засідання оргкомітету було встановлено термін прийому проектів до 1 червня 2017 року. 

Джерело: СНЯТИН СЬОГОДНІ.

Читайте также:

Самые безжалостные дети-убийцы в истории

Назван самый сексуальный холостяк Земли

57-летняя модель удивила своими формами

Как снять головную боль за несколько минут?

18-летняя модель продала свою невинность на аукционе за 2,3 миллиона евро

Leave a comment

Your email address will not be published.


*