В Надвірній продовжуються роботи по облаштуванню вуличного освітлення – БОГОРОДЧАНИ СЬОГОДНІ

В Надвірній продовжуються роботи по облаштуванню вуличного освітлення

Одним з пріоритетних напрямків в роботі Надвірнянської міської ради і КП «Надвірнакомунсервіс» – це будівництво мереж вуличного освітлення, адже це, перш за все, безпека мешканців міста у вечірній і нічний час. Щороку силами комунального підприємства виконуються роботи по будівництву нових мереж вуличного освітлення, реконструкції, відновленню та модернізації існуючих ліній з використанням енергозберігаючих технологій. Міський голова та керівництво КП «Надвірнакомунсервіс» докладають усіх зусиль, щоб зайти в кожен куточок нашого міста і його освітити, про це пише сайт  Надвірна Сьогодні з посиланням на Надвірнянську міську раду.

Так,  в минулому році вдалось облаштувати вуличним освітленням 20 нових вулиць та провулків загальною протяжністю понад 4,6 км. Встановлено понад 20 додаткових металевих опор та близько сотні нових світильників.

І цього року дані роботи продовжуються згідно Плану роботи по облаштуванню, реконструкції та відновленню мереж вуличного освітлення в м.Надвірна на 2017-2018 рр. Нещодавно силами КП «Надвірнакомунсевіс» завершились роботи по будівництву мережі вуличного освітлення по вулиці Квіткова загальною протяжністю понад 210 м/п, де встановлено 5 додаткових металевих опор.

Встановлено також 6 додаткових світильників та 2 металеві опори по провулку Мазепи (пішохідна доріжка біля алеї Героям Небесної Сотні до міського парку ім.І.Франка). Крім того, розпочались роботи по облаштуванню зовнішнього освітлення прибудинкової території будинків по вул.Мазепи, 21-23. На даний час тут встановлено 5 металевих опор та працівники комунального підприємства облаштовують мережу додатковими світильниками.

Найближчим часом силами КП «Надвірнакомунсервіс» планують розпочати роботи по будівництву мережі вуличного освітлення біля пішохідної доріжки між ДНЗ «Квітка Карпат» та будинком  №2 по вул.Крушельницької.

Джерело:  Надвірна Сьогодні.

Читайте также:
Самые безжалостные дети-убийцы в истории
Назван самый сексуальный холостяк Земли
57-летняя модель удивила своими формами
Как снять головную боль за несколько минут?
18-летняя модель продала свою невинность на аукционе за 2,3 миллиона евро

Leave a comment

Your email address will not be published.


*