В Рожнятівській бібліотеці пройшла літературна зустріч – БОГОРОДЧАНИ СЬОГОДНІ

В Рожнятівській бібліотеці пройшла літературна зустріч

22 лютого 2017 року у світлиці районної бібліотеки пройшла година поезії Богдана Томенчука «За звідане і незриме, за вічність, немов за мить, любіть поетів живими…», пише сайт Рожнятів Сьогодні з посиланням на Рожнятівську РДА.

На літературну зустріч завітали очільники районної влади, письменники, краєзнавці, представники громадських організацій, учнівська молодь, активісти громадського життя краю та гостя з Калуша – заступник міського голови Наталія Тихівна Табачук.

Богдан Томенчук народився 16 січня 1955 року в покутському селі Ценява на Коломийщині. Закінчив з відзнакою школу і фізико-математичний факультет Івано-Франківського педагогічного інституту. Працю вчителя завжди вважав святою, тому із вибором професії не вагався. Зараз очолює Івано-Франківський регіональний центр оцінювання якості освіти. Автор поетичних збірок «На паперті душі», «Сповідайтесь, мої тривоги», «Німі громи», «Сезон ненаписаних віршів», «Місто героїв і понятих».


     Богдан Михайлович прочитав вірші з усіх своїх збірок, розповів історії і спогади пов’язані з тією чи іншою поезією. Мотиви його творчості незмінні: людина, її світ і її біль.


На завершення за цікаву літературну зустріч і неперевершені хвилини мудрого поетичного слова Богдану Томенчуку подякували голова районної ради Василь Ярославович Рибчак, заступник голови Рожнятівської РДА Богдан Михайлович Яковина, воєнний комісар Олександр Іванович Жилак, новопризначений начальник відділу культури РДА Володимир Феліксович Борович, поетеса, педагог Оксана Леонівна Лесюк, від учнівської творчої молоді – учасниця літературної студії «Горгани» Діана Данилюк, сільський голова с. Грабів Галина Петрівна Чекіт, друзі поета – Володимир Андрійович Семкович і Остап Йосипович Слабінога, чеченець, який зараз проживає в Україні, Ахто Махмудт Ісаєв та директор Рожнятівської ЦБС Марія Василівна Рибчак.

ТАКОЖ ПОЧИТАЙТЕ ІНШІ НАДЗВИЧАЙНО ЦІКАВІ МАТЕРІАЛИ

Самые ужасные эксперименты над людьми

В Колумбии заработал секс-курорт в формате “все включено”

Ученые приблизились к победе над смертельной болезнью

85-летняя модель “Больше еды люблю только секс!”

Девушку заставили похудеть почти на 100 килограмм

Выбран самый красивый мужчина в мире

Крупнейший секс-скандал в истории США

Почему мужчины не хотят встречаться с полными женщинами

Как снять головную боль за несколько минут?

Как заработать на “лайках” в Instagram

18-летняя модель продала свою невинность на аукционе за 2,3 миллиона евро

Самые безжалостные дети-убийцы в истории

“Это так ужасно”, – принц Чарльз о браке с принцессой Дианой

Как заработать миллион, весьма необычные способы

Росіянин змінив стать заради дружини-лесбіянки

Блогеры становятся опаснее ИГИЛа и Гитлера

Человек-синтол остался без «рук-базук»

Иранка сделала 50 пластических операций, чтобы выглядеть, как Анджелина Джоли, но что-то пошло не так (ФОТО)

Leave a comment

Your email address will not be published.


*