В с. Хлібичин відкрили клуб – БОГОРОДЧАНИ СЬОГОДНІ

В с. Хлібичин відкрили клуб

Відбулось урочисте відкриття клубу після капітального ремонту в с. Хлібичин, участь в якому взяв перший заступник голови райдержадміністраціїМикола Пішак, заступник голови районної ради Петро Маліборський, начальник відділу культури Богдан Юрчук й інші поважні гості, а саме депутат обласної ради Орися Книшук, пише СНЯТИН СЬОГОДНІ з посиланням на Снятинську РДА.

 На реконструкцію клубу у с. Хлібичин витрачено кошти як з місцевого бюджету, такі і з районного та обласного, стало можливим завдяки злагодженій роботі небайдужих людей на різних рівнях.

 Святкове відкриття клубу за традицією почалося молитвою та освяченням приміщення отцем місцевої церкви.

 До присутніх звернулися перший заступник голови райдержадміністрації Микола Пішак та  заступник голови районної ради Петро Маліборський.

«Будівництво та реконструкція об’єктів культури, освіти та медицини – це головні пріоритети влади», – зазначив Микола Пішак у своєму виступі. Також зі словами вдячності до присутніх звернувся Ігор Розвадовський, голова Борщівської сільської ради.

 Цікаві виступи аматорських колективів, співаків та танцюристів, представлені присутнім, вразили всіх колоритністю та самобутністю.

 Українська народна культура жива. Саме тому її варто розвивати та демонструвати. Будівництво та ремонти об’єктів культури – важливий крок для піднесення народної творчості на селі.

Джерело: СНЯТИН СЬОГОДНІ

Читайте также:

Самые безжалостные дети-убийцы в истории

Назван самый сексуальный холостяк Земли

57-летняя модель удивила своими формами

Как снять головную боль за несколько минут?

18-летняя модель продала свою невинность на аукционе за 2,3 миллиона евро

 

Leave a comment

Your email address will not be published.


*