Визначені переможці конкурсу на здобуття найвищої нагороди на Прикарпатті – БОГОРОДЧАНИ СЬОГОДНІ

Визначені переможці конкурсу на здобуття найвищої нагороди на Прикарпатті

11 травня під головуванням заступника голови облдержадміністрації Ігоря Пасічняка та першого заступника голови обласної ради Василя Гладія відбулося підсумкове засідання комісії з обласної премії імені Богдана Бойка в галузі журналістики, пише ФРАНИК СЬОГОДНІ.

Під час засідання члени комісії заслухали рецензентів робіт, які надійшли на конкурс в номінаціях «За кращий твір на телебаченні та у сфері радіомовлення» та «За кращу публікацію у друкованих засобах масової інформації та інтернет-виданнях» заслужених журналістів України Ярославу Угринюк – головного редактора ТРК «3 студія» та Івана Гриджука – редактора районної газети «Народна воля».

За результатами обговорення робіт, які надійшли на конкурс, та таємного голосування були визначені переможці цьогорічного конкурсу.

В номінації «За кращий твір на телебаченні та у сфері радіомовлення», перемогла творча група у складі заслуженого журналіста України Вікторії Плахти (керівника проекту),  Наталії Димніч (автора сценарію і режисеру проекту), Степана Долика (автора ідеї проекту), Павла Гаврилюка (відеорежисера проекту) – за телевізійний фільм «Незламний воїн Христовий». Цей фільм про життя та служіння єпископа Коломийсько-Чернівецької Єпархії УГКЦ Павла Василика. Документальна розвідка приурочена до 90-ліття пам’яті Владики Павла – величної духовної постаті не лише в історії церкви, але й України.

В номінації «За кращу публікацію у друкованих ЗМІ та інтернет-виданнях» переміг матеріал редактора відділу кримінальної інформації і моралі газети «Галичина» Ігоря Никоровича під заголовком «Розтяжка» на правдоборця». У публікації йдеться про замах на життя громадського активіста який стався у минулоріч у Снятині.

Додамо, що на засіданні також було обговорено питання проведення цього конкурсу в 2018 році та запропоновано внести зміни до Положення про обласну премію імені Богдана Бойка в галузі журналістики.

Відділ прес-служби Івано-Франківської обласної державної адміністрації.

ДЖЕРЕЛО: ФРАНИК СЬОГОДНІ.

Leave a comment

Your email address will not be published.


*